COVID-19-update

De nieuwe coronamaatregelen die gelden vanaf 15 december 2020 hebben geen consequenties voor de behandelingen bij Tandheelkundig Centrum Prinsenland. Alle ingeplande afspraken blijven ongewijzigd.

Hoewel de behandelaars langdurig contact  hebben met hun patiënten binnen een afstand van anderhalve meter, komen er wereldwijd zeer weinig besmettingen voor in de tandartspraktijken. Bij Tandheelkundig Centrum Prinsenland testen we bovendien met behulp van sneltesten regelmatig ons team om zo uw en onze gezondheid te waarborgen.

Wij vragen wij u de praktijk niet te bezoeken wanneer:
• u of uw huisgenoten /gezinsleden corona hebben of korter dan 2 weken geleden genezen zijn van corona.
• u of uw huisgenoten corona gerelateerde klachten hebben zoals verkoudheid, niezen, hoesten, keelpijn, benauwdheid, koorts (meer dan 38⁰C)?, verlies van reuk en smaak zonder verstopt zijn van de neus.
• u in thuisisolatie bent.

Ter verifiëring van het bovenstaande ontvang u vooraf aan uw bezoek een e-mail of sms van ons met een aantal vragen. Wij verzoeken u vriendelijk doch dringend deze vragen voorafgaand aan uw bezoek in te vullen.

Indien u ons bezoekt, verzoeken wij u rekening te houden met de volgende richtlijnen:
• Het dragen van een mondkap wordt dringend geadviseerd.
• Kom niet te vroeg, dus liefst vlak voor de afspraaktijd bij ons binnen.
• Desinfecteer u handen bij het betreden van de praktijk bij de receptie met handalcohol. We verzoeken u daarna uw gezicht en zaken zoals mobiele telefoons niet meer aan te raken.
• Kom alleen naar uw afspraak, indien strikt noodzakelijk mag maximaal 1 ouder of begeleider meekomen.
• Bij voorkeur vragen wij u thuis uw tanden te poetsen.
• Voor sommige behandelingen zullen we u 1 minuut laten spoelen met een waterstofperoxide-oplossing.
• In de wachtruimten en de overige ruimten in de praktijk proberen we met elkaar zo goed mogelijk de 1,5 meter afstand te bewaren die door de het RIVM wordt geadviseerd. Wij hebben daarom minder stoelen geplaatst.
• Ons team maakt met een verhoogde frequentie alle contactpunten, zoals tafels, stoelen, deurkrukken en pinapparaten schoon
• In de behandelkamer houden we ons aan de Richtlijn Infectiepreventie in Mondzorgpraktijken en hebben we aanvullende hygiënemaatregelen genomen.

Door deze maatregelen te nemen vertrouwen we erop u ook in deze tijd goede tandheelkundige zorg te bieden.

Meer informatie
Meer informatie over tandartsen en COVID-19 vind u hier.  De meest recente informatie over het coronavirus staat op de site van het RIVM en van de Rijksoverheid. Met vragen over het coronavirus kunt u ook bellen naar het landelijk informatienummer 0800-1351.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Ander nieuws